Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Ora është Mon Dec 10, 2018 9:16 am

Lënd Mësimore

 • Lënd Mësimore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Matematika


  Detyra nga matematika, pyetje , sugjerime te gjitha perfshihen tek kjo pjes.
  16 Temat
  16 Mesazhet
  Tue Nov 23, 2010 11:33 pm
  kujti1 Algjebra studion
 • Gjuha Shqipe dhe Letërsia


  Flisni per Gjuhen Shqipe, gjuhen ton te embel dhe Letërsin. Ndihmoni edhe me te vegjlit te arrijn nje pjes te dijes permes forumit.
  4 Temat
  4 Mesazhet
  Sat Nov 20, 2010 9:44 pm
  kujti1  Poezi ne Gjuhen Shqipe
 • Fizika


  Shkenca qe ja vlen per ta diskutuar. Jo pak gjera jan te perfshira tek kjo lend, andaj mundohuni qe ta shtjelloni fiziken ashtu si ju dini.
  8 Temat
  8 Mesazhet
  Tue Nov 23, 2010 11:39 pm
  kujti1 Te gjithe fituesit e cmimit Nobel per Fiziken .
 • Kimia


  Vetem rreth gjerave qe kan te bejn me kimin.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Historia


  Kohet e lashta dhe historia e njerzve nga e kaluara e deri me tani.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Gjeografia


  Bota ne tërësi, Kosova, Shqiperia, dhe qka na meson gjeografia le te postojm per keto gjera.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Arti


  Arti Figurativë si lend kulturore. Aq sa dini per artin mos hezitoni dhe shprehuni ketu.
  4 Temat
  4 Mesazhet
  Tue Nov 23, 2010 8:48 pm
  kujti1 Artet e Bukura
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 • No message.
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement