Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Ora është Fri Dec 14, 2018 3:47 am

Rubrika

 • Rubrika

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj


  Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, por pa harruar edhe receta të vecanta nga mbarë bota. Rast i mirë për të gjitha amvisat dhe kuzhinierët shqiptarë të postojnë recetat e tyre speciale.
  20 Temat
  21 Mesazhet
  Thu Nov 25, 2010 11:29 pm
  kujti1 Makarona me speca dhe patëllxhanë
 • Bukuri & Estetikë


  Gjithcka që ka të bëjë me bukurinë e njeriut. Modelet më të reja dhe më moderrne përsa i përket estetikës dhe shumë të tjera.
  6 Temat
  6 Mesazhet
  Wed Nov 24, 2010 5:49 pm
  Boni Mungesa e aktivitetit fizik te shkurton jeten
 • Shtypi i Ditës


  Mund të postoni çdo ditë ngjarjet e zhvilluara në botë, të publikuara në gazetat shqiptarë dhe të huaja.
  11 Temat
  11 Mesazhet
  Thu Nov 25, 2010 11:44 pm
  kujti1 Përurohet aneksi i shkollës ‘Faik Konica’
 • VIP & Fashion


  Te rejat nga bota e Yjeve.
  2 Temat
  3 Mesazhet
  Fri Nov 26, 2010 9:20 pm
  Gεאтi Albumi i Bieber, donacion bamirësie
 • Shit-Blerje


  Paraqitni gjerat qe keni per te shitur apo per te bler.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 • No message.
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët

Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement