Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Rregullat dhe Ndihma

Shko poshtë

Rregullat dhe Ndihma

Mesazh  DreniCaku prej Sat Nov 13, 2010 4:56 pm

Si të hyni në forum?

Në meny lartë, kliko Hyrja,dhe do tju hapet një faqe e re. Plotësoni emrin "Emri" dhe fjalëkalimin që ju keni zgjedhur gjatë regjistrimit tuaj. Nëse keni humbur apo harruar atë,klikoni këtu.


Rregullat

Besoj se te gjithë i njihni rregullat e forumit ngase në të gjitha forumet shqiptare jan të cekura të paktën shumicen nga to, andaj unë do ju ceki vetëm ato të cilat nuk guxojn në asnjë mënyrë të shfaqen në forumin tonë sepse do perjashtoheni pa asnjë paralajmerim.
Vërejtje nga unë administratori nuk do keni asnjëher prandaj ju ftoj që të na bashkangjiteni në komunitetin tonë por ju lutem mos sjellni probleme dhe respektoni të paktën këto 3 pika:

1. Mos ofendo antarët tjerë dhe mos bëni reklama ose spam...
2. Mos posto tema që nuk i përkasin kategorive qe ju kemi cekur ne...
3. Pa marr parasysh me sa email-a regjistroheni në forum, të gjitha ato që përmbajn reklama(spam) ose që përhapni spam tekë antarët tjerë do jeni të përjashtuar.

Komuniteti ynë është hapur vetëm për disponimin tuaj dhe kshtu do te mbetet derisa të arrijm këtë qëllim dhe sigurisht kjo varet prej juve se sa do bashkpunoni me neve!

avatar
DreniCaku
Admin

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/11/2010

Shiko profilin e anëtarit http://www.KosovaPc.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi