Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Gjyshja dashurohet me nipin e saj.

Shko poshtë

Gjyshja dashurohet me nipin e saj.

Mesazh  PiraTTi prej Wed Nov 24, 2010 6:35 pm

Dashuria nuk njeh moshë por edhe gjak. Bëhet fjalë për një histori të pazakontë mes një 72 vjecareje dhe një 26 vjecari, i cili është edhe nipi i saj. Historia e dashurisë ka lidhur Pearl Carter e Phil Bailey, të cilët tashmë mendojnë edhe për një fëmijë. “Jam e gatshme për të dhëne 54 mijë dollarët e pensionit për të kurorëzuar ëndrrën tonë”, shprehet 72 vjecarja që jeton në Zelandën e Re. Historinë e ka publikuar “The Sun” që thekson se Phil u njoh me gjyshen kur mamajea Lynnete vdiq nga një tumor në tru dhe në atë kohë djali ishte vetëm 22 vjec. Ata nuk ishin parë asnjëherë më parë dhe gjithcka ndodhi me shikim të parë. “Në momentin e parë që e pashë u ndjeva e gjallë seksualisht. Dolëm për darkë dhe ai fjeti në krevatin tim. E putha dhe nuk më refuzoi”, thekson 72 vjecarja. Kjo lidhje ka skandalizuar Zelandën e Re dhe nuk është pranuar nga familjarët, por mesa duket, asgjë nuk mund ta ndalë të moshuarën. “Nuk mendoj t’i kërkoj falje askujt sepse Zoti më ka dhënë një mundësi të dytë në jetë”, përfundon e moshuara


Skandale kjo pun or burr.... :S:S sme pelqen mua hiqqqq.... pale
avatar
PiraTTi

Numri i postimeve : 24
Join date : 14/11/2010
Age : 27
Location : Kosovo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi