Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Terbohet luani

Shko poshtë

Terbohet luani

Mesazh  kujti1 prej Wed Nov 24, 2010 10:34 pm

Shfaqja e cirkut në Lviv të Ukrainës është shndërruar në horror për spektatorët.

Një luan tamer është nervozuar duke sulmuar trajnuesin, ndërkohë që situata degjeneroi më keq, kur një tjetër luan u hodh në sulm gjithashtu. Videoja, e filmuar gjatë shfaqjes nga një turist amerikan, tregon luanin që hungërin fuqishëm, si dhe hedhjen e luanit të dytë në sulm.

Menjëherë ndërhynë edhe persona të tjerë, ndihmës në skenë. Trajneri u rrëzua në tokë, ndërkohë që luanët ishin gati ta ndanin në copa. Pati një moment kur njëri prej luanëve u hodh mbi rrjetën që ndante spektatorët, duke dashur të sulmonte turmën.

Pas largimit të luanëve, burri u dërgua në spital për t’iu nënshtruar ndërhyrjes kirurgjikale urgjente, dhe sipas mjekëve, gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme. Pas incidentit, spektatorët braktisën shfaqjen, ndërkohë që fëmijët e traumatizuar thoshin se kurrë nuk do të shkelnin më në cirk.
avatar
kujti1
Admin

Numri i postimeve : 106
Join date : 20/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi