Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Dentisti grabit protezat se klientja nuk i dha parate

Shko poshtë

Dentisti grabit protezat se klientja nuk i dha parate

Mesazh  kujti1 prej Wed Nov 24, 2010 10:35 pm

Një dentist gjermane hyri në shtëpinë e një klienteje dhe i mori dy ura dentare nga goja, sepse ajo nuk i kishte paguar faturën. Dentisti nga qyteti bavarian, Neu-Ulm po hetohet për sulm dhe grabitje, pasi shkoi në shtëpinë e klientes me instrumentet mjekësore për të kryer kirurgjinë e padëshiruar. Sipas policisë, dentisti trokiti në derën e 35-vjeçares dhe pa i thënë asnjë fjalë e detyroi të shkojë në dhomën e ndenjes dhe i lidhi duart. Më pas e detyroi të hapë gojën e i mori protezat që kishin kushtuar 320 paund.
avatar
kujti1
Admin

Numri i postimeve : 106
Join date : 20/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi