Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Shënoi 116 kosha për 60 sekonda

Shko poshtë

Shënoi 116 kosha për 60 sekonda

Mesazh  Boni prej Thu Nov 25, 2010 5:17 pm

Burrat kohë pas kohe gjuajnë copa të zhubrosura letrash nga kolltuku ose karrigia e vendit të punës në koshin e afërt të mbeturinave dhe ndjehen shumë mirë kur qëllojnë në të.
As që vihet në dyshim kënaqësia e japonezes e cila për një minutë shënoi 116 kosha në lojën e basketbollit në një qendër lojërash.

Shumë basketbollist karrigesh mbesin anonim përjetë, por jo edhe japonezja e re e cila u bë sensacion në internet falë një videoje, ku ajo shihet duke shënuar kosha nga një pozicion e ulur në karrige.

Me saktësinë e saj, gati të përkryer, tinejxherja japoneze mund të matet me basketbollistët profesionist nga NBA-ja. Pas shumë koshave të shënuar, ajo u zgjua qetë dhe me një buzëqeshje plot vetëbesim ia lëshoi lojën një lojtari tjetër, i cili me siguri se ka mbetur i dekurajuar me performancën e saj.avatar
Boni

Numri i postimeve : 49
Join date : 22/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi