Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Plaka fitoi dhjetë euro në loto, e shkeli makina

Shko poshtë

Plaka fitoi dhjetë euro në loto, e shkeli makina

Mesazh  Boni prej Thu Nov 25, 2010 5:18 pm

Fitorja në lotari u dëshmua e kobshme për gruan 60 vjeçare nga Phoenixi. Pasi që mori paratë e fituara në lotari, rrugës për në shtëpi e shkeli një makinë dhe vdiq.
Për të qenë fatkeqësia edhe më e madhe, ajo kishte fituar një shumë vetëm prej dhjetë eurosh.

Menjëherë pasi doli nga dyqani, ku kishte shkuar për ta tërhequr shpërblimin, atë e aksidentoi për vdekje një shofer i cili tejkaloi disa automjete të parkuara përskaj rrugës. Plaka nuk mundi t’i mbijetojë plagëve.
avatar
Boni

Numri i postimeve : 49
Join date : 22/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi