Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Qka mendon ...?

Shko poshtë

Qka mendon ...?

Mesazh  spirit twin v prej Fri Nov 26, 2010 3:52 pm

Ka qene nje rruge njedrejtimeshe. Dhe andej kane kaluar automjetet. Dhe aty ka qene edhe nje polici i cili e mbante rendin dmth. qe automjetet te mos ecnin ne anen e kundert te rruges. Ata te cilet nuk ecnin ne anen e kundert te asaj rruge i denonte me te njejten shume te hollash, pa marre parasysh a ishin te denuarit shoket e tij, apo ndonje kusheri etj.. Andej pari kaloi nje taksist. Ky polici vetem e pershendeti. Pse nuk e denoi polici taksistin edhe pse taksisti ishte ne kahun e kundert te rruges njedrejtimeshe?

Imagjinata eshte me e rendesishme se dija sepse dija ka limit ..ndersa imagjinata jo ....
avatar
spirit twin v

Numri i postimeve : 26
Join date : 19/11/2010
Age : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka mendon ...?

Mesazh  getoari prej Sun Jul 03, 2011 2:39 am

po se denoj se ky polici i ka denu vetem ata qe nuk kan ec ne kahun e kundert kurse taksisti ka hec ne kahun e kundert prandaj nuk e ka denuar:d:d

getoari

Numri i postimeve : 2
Join date : 03/07/2011

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi