Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Albumi i Bieber, donacion bamirësie

Shko poshtë

Albumi i Bieber, donacion bamirësie

Mesazh  Gεאтi prej Fri Nov 26, 2010 9:20 pmTinejxheri sensacional Justin Bieber ka shfaqur shpirtin e tij bamirës pasi premtoi të japë si donacion një pjesë të fitimeve nga albumi i tij i ri.
Krijuesi i hitit “Baby” është duke iu bashkuar rrjetit “Mrekulli për Fëmijët”, një organizatë bamirëse e cila mban gjallë 170 fëmijë përreth Amerikës. Dhe sa për fillim, Bieber ka premtuar dhënien e një pjese të fitimeve nga albumi i ri.

“Unë jam në një pozitë ku mund t’i falënderoj fansat dhe Zotin. Por, cila është esenca në gjithë këtë kur nuk mund të bëj diferencën në jetët e tyre? Ky album është dhuratë për fansat e mi, ndërsa të hollat e mbledhura mund të na shërbejnë për t’i ndihmuar të tjerët”, deklaroi Bieber.
avatar
Gεאтi

Numri i postimeve : 17
Join date : 17/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi