Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Barcoleta hahahahaha

Shko poshtë

Barcoleta hahahahaha

Mesazh  spirit twin v prej Sat Nov 27, 2010 12:48 pm

Ferrari - 1 euro
U kon ni njeri edhe ka pase me ble ni ferari aj i ka pas 2999 euro edhe ju ka dasht viq ni euro me ble ferarin se u kon 3000 edhe u shku te ni gru i ka thon a po mi jep 1 euro po me duhet me ble ni ferari ajo gruja i ka thon qe po ti jep 2 euro blema edhe mu njo.

Pse budalla jam une .......................?
Në një spital budallënjsh doktori po provonte që të testonte te sëmuret!Doktori: – “Sot do të lahemi në pishinë”Pacjentet u gëzuan shum filluan të hidheshin në pishinë, ( por pishina ishte pa uje ) vetem njeri nuk po hidhej…Doktori: – “Gëzim po ti pse spo hidhesh”?Gëzimi: – “Pse budalla jam une qe te hidhem me rroba e te lagem”

Do te blej...........?
Per të zbuluar kush është më i zgjuar në një spital psikiatrik doktorri pyët disa pacientë se c’farë mund të bljne me 5 lek……Pyet njerin dhe ky i thote “do blej një shtepi të madhe”….Tjetri thotë “do blej një makine”…..Pyet dhe një tjetër dhe ky i thote “një çumçakiz”…Doktori habitet se si ka perfunduar ky këtu…kur pacienti ja pret “dhe me kusurin do blej një anije kozmike”..

Ja si pasurohet budalla.........?
– Një Budalla kishte hedhur grepin e peshkimit në një rruge me asfalt dhe vetë ishte ulur në tortuar. Pas pak kalon një shoke dhe e pyet:- Çfar po bën aty?- Po peshkoj mor idjot, nuk e sheh ? – ja kthen budallai.Shokut i vjen gjynah kur e sheh ashtu dhe i jep 5000 lekë.Pak më vone kalon një shoke tjetër, edhe ky e pyet se çfar po bënë?
- “Po peshkoj mor idjot, nuk e sheh”? – ja kthen edhe ketij budallai.Edhe ketij i erdhi keq, po ku ka peshq në mes të asfaltit tha me vete, nxori edhe ky 5000 lekë edhe ja dha.Pak më vonë kalon aty një shoke tjeter. Çfar ben aty more derëzi i thotebudallait, ku ka peshk në mes të rrugës ? Të paska ikur truri fare… Eja të jap një birre eja.U ulen për të pirë birrën dhe shoku për të tallur budallain e pyet :– Po hë më thuaj sa peshq kape sot ? Të eci ndonjëçikë a jo?- “Po ja ti je i treti– ja kthen budallai.

Letra nen jastek

Një çift ishin grindur e nuk flisnin me njëritjetrin. Kur vene për te fjetur burri shkruan një leter “të lutëm me zgjo ne oren 6 fiks″ dhe e vendos poshte jastekut te gruas. Të nesermen zgjohet shum vone….. “bobo thote ora 8″.Poshte jastekut të tijë,gjen një leter ku ishte shkruajtur “ZGJOHU TË LUTËM SE ESHTE ORA 6″


Mami i bukur

Dy vogëlushë po bisedojne me njeri tjetrin:-Shpia ime është më e mire se e jotja. -Kerri im është më i mire se i joti.-Jooooooo-Mami im është më e bukur se e jotja.
-Këtu ke të drejte, këtë e thotë edhe babai im.

Qimja e bardhe.

Një fëmije,duke veshtruar me vemendje flokët e të atit pa disa qime të bardha, dhe e pyeti, babi pse disa qime nga floket e tu jane të bardha? -”Sepse babit i del një qime e bardhe, sa here që djali i tij bën një gabim”,-u pergjigj i ati.-Femija u mendua pak e pastaj tha “atehere gjyshi duhet t’i kete pasur shume të keqij femijet”.

Babi dhe djali

Djali – “Babi, më duket se mësuesja e ka kuptuar që ti me mamin mi keni bo detyrat”.
Babi – “Qysh bre, kush pat me i tregu”? Djali – “Nuk e di,ajo vetëm tha” : “qyshë munet një njeri me shkrujtë gjith ketë budallallëk.

Goca e komshijes

Një dite djali vete e i thote babes …o babë o babë më pëlqe goca komshijes tone…. jo jo i thote baba ske pune me gocen e komshies se i bie ta kesh motër….hmmm thote djali e vete i thote mamase, o ma o ma me pelqe goca komshijes por tha babi jo se i bie ta kem moter…Ik pa merak i thote mamaja të siguroj une që nuk e ke gjo po sdi gjo babi!

Babë e birë .........

I biri me të atin e ve ishin ulur për të ngrënë supë për drekë. I biri e provon i pari supën por ajo ishte aq e nxehtë sa atij nisën ti rridhnin lotë nga sytë. I ati e pyet – Përse qan o bir ?I biri i fsheh të vërtetën duke iu përgjigjur: – Mu kujtua nëna e vdekur!Atëherë i ati hesht dhe fut edhe ai në gojë një lugë supë. Supa tepër e nxehtë e bën edhe atë t´i dalin lotë nga sytë.- Pse po qan o babë ? – e pyet i biri tinzar.
- Mu kujtua jot ëmë se çfarë kopili ka lene i tha i ati!

Dashnija e vellezerve..........
Dy vëllellezer po rrinin bashkë kur vëlla i vogël ja nis me u ankuar:Aaa, nuk shtyhët jeta kështu, spo kom nafakë….Vëllai i madh: Mes u merzit se bohet mirë. Ti e din qe jeten e jap për ty p.sh. mi pas dy makina njonin ta jap ty, mi pas dy shpija njonën ta lejë ty.Vëllavi i vogël: A mes e ki nji cigare?Vëllai i madh: Vetem dy te fundit kan met e duhet me i rujte per vete .........

AUTORË : SHQIPTARHANJA.................... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
avatar
spirit twin v

Numri i postimeve : 26
Join date : 19/11/2010
Age : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi