Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Përshëndetje

Shko poshtë

Përshëndetje

Mesazh  Gon! prej Mon Sep 26, 2011 10:41 am

Përshëndejte të gjithëve

Unë jam Gon! me pseudonim, tani është hera e parë që u futa në këtë forum. Si duket qenka forum i ri ky dhe më pëlqen që është forum Kosovar.

Unë kam qëndruar në forume të ndryshme dhe kam zhvilluar debate "konstruktive" me shtresa të ndryshme njerëzish.

Kisha pasur dëshirën që ky forum të bëhet konstruktiv dhe të bëhet i preferuar për mua dhe për të gjith kosovarët; të hapen tema shkencore, mistike, konspirative, fetare etj., pra të bëjmë eksplorim në fusha të ndryshme.

Pos kësaj, kisha pasur dëshirë që forumi të ketë ngjyrën e zezë aty ku postojnë shkrime anëtarët e forumit, sepse do të ishte më i leht edhe për sytë e anëtarëve.

Unë nuk njoh moderatorët e këtij forumi, por shpresoj që kërkesa ime të merret parasysh.

Paqe për të gjith!

Gon!


Gon!

Numri i postimeve : 59
Join date : 26/09/2011
Age : 31
Location : kamenicë

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi