Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Lajmërim për të gjithë antarët dhe vizitorët e Forumit!

Shko poshtë

Lajmërim për të gjithë antarët dhe vizitorët e Forumit!

Mesazh  DreniCaku prej Sun Nov 14, 2010 5:28 pm

- Forumi KosovaPc i takon faqes www.KosovaPc.Tk dhe tëe gjitha postet e marra nga kjo faqe jan të lejuara.
Këtu është vendi ku në do ju lajmërojm rreth forumit dhe të rejat në faqen kosova pc. Pra lajmërimet janë të lejuara vetëm nga ne. Eshtë mirë që ju ta ndiqni këtë faqe sepse ne do mundohemi që t´ju sqarojm sa më mirë ose t´ju prezantojm gjërat në mënyrë që ju mos mërziteni me ato qe nuk ju interesojn.

Ju lutem lexoni rregullat e shfaqura në forum peër ti kuptuar si shkojn gjërat ne forumin tonë, ne fakt ky eshte forumi dedikuar juve, mirpo ne kemi marrur një pergjegjsi që të kujdesemi për disponimin tuaj, andaj ne mundohemi që në maksimum gjërat të shkojn siqë ju konvenon të gjithëve në të mirën e tyre.

Qeëllimi ynë është i qartë, te ju ofrojm disponim të mirë dhe tëe gjith ata që dojn të na ndihmojn e kan shum te thjesht...

... Beëhu antarë i forumit dhe na ndihmoni ti permbushim temat me postime, ato qe ju i njihni, prezantoni tek ne, do jen shum te vlefshme per ne dhe te gjith antaret apo vizitoret qe do ju ofrohet sherbimi. Ju thjesht nese nuk keni nje njohuri te sakt sigurisht se edhe mendimi juaj eshte i mirseardhur.

... Ata qe interesohen per ta mbush numrin e antarve ose vizitorve te forumit, do ju ofrojm moderator tek ju, ata qe behen shum te afert me ne edhe administrator do te jen. ne do ta masim permes statistikave te forumit, kush ka postuar me se shumti nga antaret dhe ai do jet automatikisht admin.

avatar
DreniCaku
Admin

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/11/2010

Shiko profilin e anëtarit http://www.KosovaPc.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi