Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Speca te mbushura

Shko poshtë

Speca te mbushura

Mesazh  DreniCaku prej Tue Nov 16, 2010 12:19 pm

[img][/img]

6 speca jeshil ose te kuqe me formen e fryre jo ate te gjate ne menyre qe te mbushen me lehte
Mish te grire 500gr
2 kokrra qepe
nje domate te pjekur mire
1 gote oriz
krype & piper sipas preferences

Skuq qepen i here ne nje ftere. Atehere i bashkon me mishin e grire bashke i skuq pak dhe hedh nje domate te grire....i skuq pak bashke. I shton krypen, piperin, majdanozin. Atehere i fut orizin me pak uje ku i len me zi pak bashke. Pastas i mbush specat i lyn me pak vaj siper qe mos me u djege.I hedh nje gote uje ne tepsi. Dhe normalisht furren nuk e len ne temperature te larte pasi specat mund te skuqen shume.
avatar
DreniCaku
Admin

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/11/2010

Shiko profilin e anëtarit http://www.KosovaPc.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi