Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Justin Bieber fituesi i American Awards

Shko poshtë

Justin Bieber fituesi i American Awards

Mesazh  Gεאтi prej Mon Nov 22, 2010 1:13 pm

Justin Bieber ka dalë të jetë fituesi i mbrëmjes në ndarjen e çmimeve American Music Awards (AMA) duke dërguar në shtëpi katër çmime.
Bieber u bë personi më i ri që ka fituar ndonjëherë çmimin Artisti i Vitit në American Music Awards (AMAs) në mbrëmjen gala të mbrëmshme (e diel), në Nokia Theatre në Los Angeles.

Tinejxheri po ashtu triumfoi edhe si Artisti Favorit Mashkull i zhanrit Pop/Rock, Albumi më i Mirë dhe Artisti Debutues i Vitit.

Në mesin e fituesve ishte edhe Usher, i cili mori dy trofe, Artistin Favorit Mashkull të zhanrit Soul/R&B dhe Albumin Favorit të këtij zhanri, derisa Eminem morri shpërblimet e njëjta por të zhanrit Rap/Hip-Hop.
avatar
Gεאтi

Numri i postimeve : 17
Join date : 17/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Justin Bieber Info 22.11.2010

Mesazh  Boni prej Mon Nov 22, 2010 5:14 pm

Justin Bieber tani per tani ka

1,045,981,944 klikime ne YouTube
1.000.000 klikime ditore
Dhe eshte i pari ne YouTube me videon e tij "Baby" 391,144,366 klikime

pas tij eshte shakira me kengen e saj "waka waka" 241,430,891 klikime.

avatar
Boni

Numri i postimeve : 49
Join date : 22/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi