Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Maske per fytyre me molle per lekure te yndyrshme

Shko poshtë

Maske per fytyre me molle per lekure te yndyrshme

Mesazh  spirit twin v prej Mon Nov 22, 2010 4:14 pm

Qe te pastroni fytyren tuaj dhe te rregulloni yndyren e lekures tuaj , provoni ta beni kete maske dy here ne jave.

Nevojiten:

1 molle e paqeruar

5 luge kos

Pastrojeni mollen nga brenda ,hiqni farerat dhe prijeni ne copa te vogla.Grijeni ne blender derisa te bluhet mire dhe te jete ne forme kremi.Perzijeni me kosin duke e trazuar me nje luge ose pirun.Perhapni masken ne fytyren tuaj dhe lereni ne ate gjendje per 15 minuta.Pastaj e pastroni fytyren me uje te vaket dhe e fshini butesisht em nje peshqir.
avatar
spirit twin v

Numri i postimeve : 26
Join date : 19/11/2010
Age : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi