Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Matematika I dhe II (1979)

Shko poshtë

Matematika I dhe II (1979)

Mesazh  kujti1 prej Tue Nov 23, 2010 11:16 pm

Matematika I dhe II (1979)

Matematika I dhe II për studentët e fakultetit teknik[1] është një libër përmblehje teksteve të lejuara për përdorim si tekst universitar në Fakultetin Teknik me vendimin e Pleqërisë së Universitetit të Kosovës nr. 3049 të datës 28 dhjetor 1979.[2]

Autor i librit është Ismet Dehiri ndërsa recensentë: Dr.Ymer Merovcin , prof. inord. në FSHMN, Prishtinë; Dr. Emrush Gashi, prof. inord. në FSHMN, Prihtinë dhe Dr. Eshref Ademaj, prof. inord. në FSHMN, Prishtinë. Redaktor bibloteke është Tafil Morina, profesor.
avatar
kujti1
Admin

Numri i postimeve : 106
Join date : 20/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi