Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Barsaleta & Humor në Vite

Shko poshtë

Barsaleta & Humor në Vite

Mesazh  DreniCaku prej Sun Nov 14, 2010 12:13 pm

Në këtë nënforum do të kontribuojmë të gjithë me histori të këndshme,barsaleta foto e çfarëdo tjetër që mund të konsiderohet si komike.
avatar
DreniCaku
Admin

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/11/2010

Shiko profilin e anëtarit http://www.KosovaPc.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dy Bjondina Motra

Mesazh  Arijon Qorri prej Sun Nov 14, 2010 4:37 pm

Jan kan dy bjondina motra dhe ju vdes nena. Ne at koh jan me shoqet e tyre kur e marrin vesh. Dhe njera bjondin e thrret motren e saj ne telefon dhe i tregon se i ka vdekur nena, keshtu ajo ja nis e qan edhe me shum dhe e pyet shoqja e saj pse tash po qan edhe me shum edhe ndonj fatkeqsi tjeter?... Bjondina i thot : Veq sa me thirri motra e edhe asaj i kish vdek nena...!! Very Happy Very Happy

Arijon Qorri

Numri i postimeve : 2
Join date : 14/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bjondina ne Moshë

Mesazh  Arijon Qorri prej Sun Nov 14, 2010 4:39 pm

Ka qen nje bjondine ne moshe duke ecur ruges dikuri e shef nje strujaxhij ne bandere duke bertit HALLO HALLO dhe Bjondina i kthehet HEE ME HALLEN SI KE HIP ZDRIP strujaxhija i thot ne telefon jam duke fol nuk te thras ty po va ndali strujen se si kan pagujt taxat e strujses bjondina perseri i kthehet joo joo skam pare per taxi une ja ku jam duke ec ne kem Very Happy Laughing

Arijon Qorri

Numri i postimeve : 2
Join date : 14/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barcoleta me Bjondina

Mesazh  Edi prej Sun Nov 14, 2010 5:10 pm

Pse bjondina e then deren e banjos para se te hyj ne banjo per te bere dush...?
- Per mos me kqyr najkush per bires tqelsit.

Pse bjondinat vrapojn pasi te bejn dush...?
- Se e kan pa reklamen e shamponit Wash & Go
Pse bjondinat mbajn afer nje lopat kur shikojn TV...?
- Per me hap kanale treja

Pse bjondina mban biciklet afer kur shikon TV...?
- Nese i ik ndonj pjes e filmit me nxo me biciklet
avatar
Edi

Numri i postimeve : 7
Join date : 14/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta & Humor në Vite

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi