Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Ora është Thu Jan 17, 2019 5:29 pm


 • KosovaPc.Tk Komuniteti Shqiptar

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Rregullat/Ndihma e Forumit


  Përmban Përdorimin e Forumit dhe Rregullat më themelore që duhet të keni parasysh në përdorimin e tij.
  Moderator: Moderators
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Sat Nov 13, 2010 4:56 pm
  DreniCaku Rregullat dhe Ndihma
 • Prezantohuni ne Forum


  Vendi ku ju jepet mundësia Anëtarëve të bëjnë prezantimin e tyre. Prezantohuni dhe ju!
  4 Temat
  4 Mesazhet
  Sat Nov 27, 2010 10:26 am
  spirit twin v pers. information
 • Lajmërime


  Lajmërime rreth Ngjarjet ne Forum dhe ne Faqe.
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Mon Nov 22, 2010 4:12 pm
  DreniCaku Mbi 300 në Faqe
 • Urime dhe Përshëndetje


  Përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të afërm, me raste festash dhe gëzimesh.
  2 Temat
  3 Mesazhet
  Wed Nov 24, 2010 6:46 pm
  PiraTTi Pershendetje Gjinia Femrore
 • Romanca


  Ju ftojmë të shprehni ndenjat tuaj pa kurrfarë hezitimi, pasi dashuria është sentimenti më i fortë dhe më i bukur njerëzor.
  11 Temat
  14 Mesazhet
  Wed Nov 24, 2010 6:44 pm
  PiraTTi Mund te urresh nje person qe e ke dashur shume?
 • Shkenca

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Shkenca


  Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
  58 Temat
  63 Mesazhet
  Fri Nov 26, 2010 9:29 pm
  Gεאтi Lidhen Office dhe Google Docs
 • Rubrika

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Rubrika


  Këtu do të gjeni tema të pasura me këshilla, artikuj me ngjarjet kryesore si dhe receta për një gatimë të përkryer
  39 Temat
  41 Mesazhet
  Fri Nov 26, 2010 9:20 pm
  Gεאтi Albumi i Bieber, donacion bamirësie
 • Lënd Mësimore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Lënd Mësimore


  Matematika, Gjuha jonë Shqipe, Historia, Fizika, Kimia, Gjeografia, Gjuha Angleze, Arti... te gjitha jan te cekura dhe te ndara ne kategori pasi te keni hyr tek kjo faqe.
  32 Temat
  32 Mesazhet
  Tue Nov 23, 2010 11:39 pm
  kujti1 Te gjithe fituesit e cmimit Nobel per Fiziken .
 • Pyetje dhe Detyra

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Pyetje dhe Detyra


  Këtu mund te beni pyetje dhe detyra te ndryshme qofshin shkollore qofshin te arsimit te lart. Pergjigjjet duhet kthyer vetem nese i dini. Por nese nuk i dini, cekni se vetem eshte mendim i juaji
  16 Temat
  40 Mesazhet
  Tue Jan 31, 2012 3:20 pm
  Gon! Telefonata nga persona te vdekur
 • Programe per Shkarkim

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Programe per Shkarkim


  Hapësirë dedikuar shkarkimeve të ndryshme. Ky Forum nuk kontrollohet nga Administratori. Përgjegjësitë janë të gjitha mbi ju.
  11 Temat
  11 Mesazhet
  Fri Nov 26, 2010 9:34 pm
  Gεאтi Virtual DJ 7.0
 • Argëtim & zbavitje

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Argëtim & zbavitje


  Interneti u jep te gjithve mundesin qe te marrin argetim pas lodhjes se teperm me ndonj pun ose diqka tjeter.
  26 Temat
  30 Mesazhet
  Sat Nov 27, 2010 12:48 pm
  spirit twin v Barcoleta  hahahahaha
 • Sporti

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sporti


  Kategoria e veprimtarive me qëllim argëtimi dhe zhvillimit apo krahasimit të aftësife psqike dhe fizike të njerzëve. Temat hapet lirshem nga ju.
  10 Temat
  13 Mesazhet
  Mon Nov 22, 2010 4:58 pm
  Boni Cili eshte Lojtari juaj i preferuar !
 • Galeria

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Galeria


  Vetem foto dhe imazhe te ndryshme vendosni ne kete kategori.
  5 Temat
  6 Mesazhet
  Sat Nov 27, 2010 4:07 pm
  spirit twin v ushtrija ne luftim
 • Forumi Kosova Pc dhe Projekti

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Temë e Lirë

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Temë e Lirë


  Pergjegjsia nuk na takon neve ngase ketu postohen temat e zgjedhura nga vet ju.
  13 Temat
  56 Mesazhet
  Tue Jan 31, 2012 5:04 pm
  Gon! Tërësisht Shkencë e Teknologji
Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Moderators ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 316 artikuj

Forumi ka 28 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri Ermal1


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur