Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

July 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Robinho shpreson Ronaldinho të qëndrojë te Milani

Shko poshtë

Robinho shpreson Ronaldinho të qëndrojë te Milani

Mesazh  DreniCaku prej Thu Nov 18, 2010 3:21 pmRobinho thotë se Ronaldinho është numër 1 dhe se ai dhe lojtarët e Milanit dëshirojnë mesfushori të qëndrojë në San Siro.
Ronie ende është duke pritur fillimin e bisedave për vazhdimin e kontratës me Milanin, derisa mediat spekulojnë për një largim të tij.

“Ai është numër 1. Kur ai është 100 për qind në formë, ai do të bëhet një armë e papërballueshme në duart e Allegrit. Ai mund të shpikë një asistim ose një gol vendimtar në moment. Ai është Dinho. Ai është numër 1”, ka thënë Robinho.
avatar
DreniCaku
Admin

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/11/2010

Shiko profilin e anëtarit http://www.KosovaPc.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi