Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Gjyshja denohet te qepe pulovra per ate qe grabiti

Shko poshtë

Gjyshja denohet te qepe pulovra per ate qe grabiti

Mesazh  kujti1 prej Wed Nov 24, 2010 10:37 pm

Një gjyshe 89-vjeçare që shpoi gomat e të gjitha makinave në lagjen e saj, është dënuar të qepë me shtiza pulovra për viktimat e saj. Heidi Kohl u arrestua pas dëmit të shkaktuar në Rockenhausen, në Gjermaninë perëndimore. Ajo thotë se në rrugën para shtëpisë së saj parkoheshin aq shumë makina, sa nuk ishte vend i sigurt për banorët. Ajo duhet medoemos të vepronte duke marrë masa. Ajo çau gomat e dhjetave makinave, duke menduar se ky fakt do t’i detyronte ata të mos parkonin atje. Por dikush e pa dhe ajo u dënua me gjobë. Për arsye se nuk kishte para të paguante gomat, gjykatësi vendosi për pulovrat.
avatar
kujti1
Admin

Numri i postimeve : 106
Join date : 20/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi