Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Tërësisht Shkencë e Teknologji
Tue Jan 31, 2012 5:04 pm nga Gon!

» Univers No Limit
Tue Jan 31, 2012 4:39 pm nga Gon!

» UFO - ALIEN
Tue Jan 31, 2012 4:31 pm nga Gon!

» Telefonata nga persona te vdekur
Tue Jan 31, 2012 3:20 pm nga Gon!

» Kush janë masonët? NWO?
Tue Oct 25, 2011 11:02 am nga Gon!

» Bio Shkenca
Tue Oct 25, 2011 10:13 am nga Gon!

» Tulipani numër 49 është shqiptar
Tue Oct 25, 2011 10:03 am nga Gon!

» Populli me fuqi të mbinatyrshme
Tue Oct 25, 2011 10:01 am nga Gon!

» E VËRTETA SHKENCORE MBI KOSOVËN
Mon Oct 24, 2011 10:49 am nga Gon!

identifikimi

Harrova fjalkalimin

January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Mon Mar 12, 2012 10:29 pm

Terapi em çokollate per nje lekure te bukur dhe te bute

Shko poshtë

Terapi em çokollate per nje lekure te bukur dhe te bute

Mesazh  spirit twin v prej Mon Nov 22, 2010 5:01 pm

Deshironi nje kujdes te veqante per trupin tuaj?Deshironi te rigjalleroheni dhe te ndjeheni te qlodhura,tonike,te keni nxitje te ndjenjave dhe njekohesisht te eliminoni nga trupi toksinat dhe te ulni celulitin?

Çokollata do ta beje kete ndryshim.
Terapia me çokollate eshte nje burim thelbesor per nje bukuri dhe nje gjendje te mire shendetsore.Nje shtrese e trashe, e ngrohte qe e rrethon trupin tuaj do tju zgjoje ndjenjat.
Lyerja e trupit me çokollate te shkrire do tju ndihmoje te dobsoheni , te zbute lekuren tuaj dhe te eliminoje stresin.
Çokollata ka veti antioksiduese dhe qellimi i saj eshte pastrimi i thelle i lekures,permirsimi i zones se thate te truoit,i forcimit te saj dhe eliminimi i toksinave nga trupi.
Ajo eshte e pasur me kafeine, substance kjo qe ndihmon ne rritjene metabolizmit,dhe vepron kunder depresionit duke shkaktuar deshire te mire dhe eufori shpirterore.
avatar
spirit twin v

Numri i postimeve : 26
Join date : 19/11/2010
Age : 24

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi